Możemy poznawać angielski wspólnie


Jeśli długo szukałaś trenera języka angielskiego i wiele razy zaczynałaś swoją przygodę z tym językiem to ... idealnie trafiłaś! Specjalizuję się w sesjach językowych online. Współpracuję głównie z osobami, które:

 • chcą poznawać język w komfortowych dla siebie warunkach oraz mają ochotę zobaczyć efekty sesji językowych,
 • szukają niestandardowego podejścia do przekazywania wiedzy w oparciu o wybrane mnemotechniki oraz elementy coachingu w edukacji,
 • są otwarte na korzystanie z nowoczesnych technologii, wystarczy program Skype oraz dobre łącze internetowe,
 • są gotowe do pracy na sesjach i w przygotowaniu do nich,
 • chcą poznawać tajniki języka między kolejnymi sesjami językowymi oraz są otwarte na informacje zwrotną
   

  Obejrzyj moje zaproszenie


     Spotkajmy się na sesji wstępnej


  Zapisz się na bezpłatną sesję wstępną via Skype, która potrwa 15 minut. Podczas niej (w zależności od znajomości języka):


  -ustalimy Twoją historię językową,
  -porozmawiamy chwilę po angielsku,
  -podpowiem  3 konkretne rzeczy, które możesz zrobić żeby ruszyć ze swoim angielskim,
  -przedstawię moje programy treningowe i opowiem nieco o nich

Sesja wstępna jest niezobowiązująca i jest po to, abyśmy mogły się poznać:)

 chę sięspotkać online


Jakie są główne efekty sesji i udziału w programie online?


 

 • Poczujesz, że angielski jest przyjemny.
 • Poznasz skuteczne sposoby do nauki.
 • Zmienisz swoje nastawienie językowe na lepsze.
 • Poczujesz radość z mówienia po angielsku.
 • Zobaczysz jak można uczyć się języka z przyjemnością.

Możesz też napisać bezpośrednio na adres biuro(małpa)first-star.pl lub skontaktuj się ze mną poprzez Facebooka

https://www.facebook.com/EwaOstarekTrenerJezykaAngielskiego/

 


Co potem?


Jeśli po sesji wstępnej zdecydujesz się na następne sesje językowe proponuję takie 3 rozwiązania:

1. PROGRAM TRANSFORMACJI JĘZYKOWEJ ONLINE

Czym jest Program Transformacji Językowej?

To program online w którym poznajesz język angielski w dopasowany przez Ciebie sposób poprzez dostęp do platformy online oraz do wsparcia poprzez komunikator WhatsApp Jak to działa? Opracowujemy wspólnie plan pracy, korzystamy wspólnie w różnych narzędzi do nauki angielskiego dostępnych online. Z tą różnicą, że komunikujemy się ze sobą poprzez nagrania mp3. Program to przestrzeń online pełna pomysłów do poznawania języka angielskiego w którym masz dostęp także do Kreatywnych Konsultacji Językowych online, które odbywają się na żywo. Prognozowany czas jednej konsultacji to 15-20minut. Resztą nauki odbywa się poprzez nagrania mp3. (do 30-40 minut nagrań wymienionych między sobą w tygodniu) Masz też dostęp do platformy z materiałmi wspierającymi Cię w nauce takimi jak karty pracy, nagrania gramatyczne, lekcje językowe, webinary językowe itp.

 

Dlaczego warto wziąć udział w programie Transformacji Językowej?

 • Przeprowadzę Cię przez proces budowania dobrych podstaw do nauki języka angielskiego w lekki i przyjemny sposób.
 • Uzyskasz dostęp do sprawdzonych materiałów do pracy własnej, aby zbudować w sobie poczucie pewności językowej.
 • Popracujemy nad 3 kluczowymi umiejętnościami: mindsetem – czyli nastawieniem do nauki, toolsetem- czyli zestawem narzędzi do nauki, skill setem- czyli zestawem umiejętności, których potrzebujesz do efektywnego poznawania języka angielskiego.
 • Pracujesz wtedy kiedy masz czas oraz ochotę, ale pamiętaj, że to Ty jesteś odpowiedzialna za swój sukces językowy. Ja mogę Ci pomóc i wesprzeć, ale nie zrobię niczego za Ciebie!
 • Możesz zadawać mi pytania dotyczące nauki języka angielskiego, a ja będę zbierać te pytania i na wybrane z nich odpowiadać w formie nagrań i udostępniać je dla Ciebie.

Ile kosztuje dostęp?
 Jeśli wybierzesz opcję z dostępem do platformy to inwestycja to 539zł. Jeśli wybierzesz dostęp bez platformy to 439zł.


2. SESJE JĘZYKOWE - Nauka języka 1-to-1 online


1.Umawiamy się na termin sesji pierwszej. Omawiamy umowę na sesję i wykonujesz przelew za pakiet sesji. 400zł za 4x60minut angielskiego ogólnego lub konwersacji lub hybrydowego. 440 za 4x60minut angielskiego biznesowego lub przygotowania do rozmowy o pracę.

2. Na sesji pierwszej rozmawiamy (po polsku lub po angielsku- jeśli chcesz) o tym jakie są Twoje cele językowe, jak lubisz się uczyć, tworzymy językowe koło życia oraz plan pracy na najbliższy czas. Wysyłam Ci też materiały do sesji pierwszej, abyś mogła się przygotować.

2. Na sesjach działamy w oparciu o nasz plan oraz o współdzielony plik online, który działa jak nasz notatnik. Możesz sobie przygotować dodatkowo coś do pisania- jeśli lubisz. Pakiet 4 sesji od momentu przelewu jest ważny 6 tygodni. I tyle masz czasu, aby go wykorzystać.

 

ewa ostark sesje

 

 

 

3. KONSULTACJE JĘZYKOWE

Czy pytania dotyczące tego jak uczyć się angielskiego? Jak opracować plan nauki? A może chcesz przećwiczyć jakiś konkretny temat językowy lub mogę podpowiedzieć Ci coś, co rozwiąże Twoje wyzwanie językowe, gramatyczne lub jakiekolwiek inne z zakresu nauki języka angielskiego? Nie masz czasu na naukę cykliczną, a chcesz skorzystać z mojej pomocy? Zapisz się na konsultację językową.

To 60 minut via Skype wspólnego czasu na szlifowaniu Twojego języka angielskiego. Ustalimy jak mogę Ci pomóc, działamy razem  na spotkaniu i dostaniesz też podsumowanie oraz wskazówki do dalszej pracy własnej.

Twoja inwestycja w lepszy angielski to 145zł za spotkanie.


Jesteś zainteresowana? Zapisz się na sesję wstępną lub na konsultację językową! Napisz na maila:biuro[małpa]first-star.pl
 
zapisuję sięna sesjęwstępną

Przeczytaj opinie moich zadowolonych klientów

rekomendacja1
 rec

 

 

Regulamin sesji językowych

(kliknij na napis i zapoznaj się z nim)

 

To skrót najważniejszych rzeczy:
1. Płatności za sesje językowe należy dokonywać przelewem na 2 dni przed sesją na podane w mailu dane. Przyjmujemy płatnośći w złotówkach tylko z kont polskich. Za każdym razem pakiet sesji językowych od momentu wpłaty na konto należy wykorzystać: pakiet 4 sesji- w ciągu następnych 50 dni. Niewykorzystane sesje językowe przepadają.

Dane do przelewu:
First Star Ewa Ostarek ul. Długa 124
44-200 Rybnik
ING Bank Śląski S.A
PL 28 1050 1344 1000 0092 3322 9484

2 W przypadku powtarzającego się niepłacenia za zajęcia w terminie współpraca z Klientem zostanie zakończona.
3.Sesję językową można odwołać/przesunąć najpóźniej na 24 godziny przed ustalonym terminem spotkania, aby opłata za nią nie przepadała. Jeśli Klient odwoła sesję językową/przesunie na mniej niż 24 godziny,  traktuje się ją jako przeprowadzoną.

4. Sesję można odwołać/przesunąć i opłata za nią nie przepadnie tylko w przypadku problemów z siecią Internet, chorobą uniemożliwiającą swobodne mówienie.
5. Trener rezerwuje sobie prawo do rezygnacji ze współpracy z Klientem w przypadku ciągłego odwoływania sesji językowych.
6. Dopuszczalne jest spóźnienie się Klienta na sesję 15 minut. Po 15 minutach, jeśli nie da znać w żaden sposób tj. telefon, sms, e-mail, sesja jest uznana jako przeprowadzona-tj. opłata zostaje pobrana.Czas spóźnienia Klienta nie jest doliczany do czasu spotkania i nie jest odrabiany w innym terminie. Sesja kończy się o ustalonej wcześniej porze.
7. Zalecane jest używanie słuchawek z mikrofonem, co bardzo poprawia komfort komunikacji. Kamera internetowa dla klienta jest opcjonalna. Trener nie korzysta z niej w czasie sesji.
Ceny sesji językowych mogą ulec zmianie bez zapowiedzi. Podane na stronie ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, §1.

zapisuję sięna sesjęwstępną