Możemy poznawać angielski wspólnie


Jeśli długo szukałaś trenera języka angielskieo i wiele razy zaczynałaś swoją przygodę z tym językiem to ... idealnie trafiłaś! Specjalizuję się w sesjach językowych online. Współpracuję głównie z osobami, które:

 • chcą poznawać język w komfortowych dla siebie warunkach oraz mają ochotę zobaczyć efekty sesji językowych,
 • szukają niestandardowego podejścia do przekazywania wiedzy w oparciu o wybrane mnemotechniki oraz elementy coachningu w edukacji,
 • są otwarte na korzystanie z nowoczesnych technologii, wystarczy program Skype oraz dobre łącze internetowe,
 • są gotowe do pracy na sesjach i w przygotowaniu do nich,
 • chcą poznawać tajniki języka między kolejnymi sesjami językowymi oraz są otwarte na informacje zwrotną
   

  Obejrzyj moje zaproszenie


     Spotkajmy się na sesji wstępnej


  Zapisz się na bezpłatną sesję wstępną via Skype, która potrwa 15 minut. Podczas niej (w zależności od znajomości języka):


  -ustalimy Twoją historię językową,
  -porozmawiamy chwilę po angielsku,
  -podpowiem  3 konkretne rzeczy, które możesz zrobić żeby ruszyć ze swoim angielskim,
  -przedstawię mój program treningowy i opowiem nieco o nim

Sesja wstępna jest niezobowiązaująca i jest po to, abyśmy mogły się poznać:)

 chę sięspotkać online


Jakie są główne efekty sesji?


 

 • Poczujesz, że angielski jest przyjemny.
 • Poznasz skuteczne sposoby do nauki.
 • Zmienisz swoje nastawienie językowe na lepsze.
 • Poczujesz radośc z mówienia po angielsku.
 • Zobaczysz jak można uczyć się języka z przyjemnością.

Możesz też napisać bezpośrednio na adres biuro(małpa)first-star.pl lub skontaktuj się ze mną poprzez Facebooka

https://www.facebook.com/EwaOstarekTrenerJezykaAngielskiego/

 


Co potem?


Jeśli po sesji wstępnej zdecydujesz się na następne sesje językowe proponuję takie 2 rozwiązania: (obowiązują do końca października 2020)

1. SESJE JĘZYKOWE

1.Umawiamy się na termin sesji pierwszej. Omawiamy umowę na sesję i wykonujesz przelew za pakiet sesji.

2. Na sesji pierwszej rozmawiamy (po polsku lub po angielsku- jeśli chcesz) o tym jakie są Twoje cele językowe, jak lubisz się uczyć, tworzymy językowe koło życia oraz plan pracy na najbliższy czas. Wysyłam Ci też materiały do sesji pierwszej, abyś mogła się przygotować.

2. Na sesjach działamy w oparciu o nasz plan oraz o współdzielony plik online, który działa jak nasz notatnik. Możesz sobie przygotować dodatkowo coś do pisania- jeśli lubisz.

 

2sesje

 

 

 

2. KONSULTACJE JĘZYKOWE

Czy pytania dotyczące tego jak uczyć się angielskiego? Jak opracować plan nauki? A może chcesz przećwiczyć jakiś konkretny temat językowy lub mogę podpowiedzieć Ci coś, co rozwiąże Twoje wyzwanie językowe, gramamtyczne lub jakiekolwiek inne z zakresu nauki języka angielskiego? Nie masz czasu na naukę cykliczą, a chcesz skorzystać z mojej pomocy? Zapisz się na konsultację językową.

To aż 70 minut via Skype wspólnego czasu na szlifowaniu Twojego języka angielskiego. Ustalimy jak mogę Ci pomóc, zadziałąmy razem i dostaniesz tez podsumowanie oraz wskazówki do dalszej pracy własnej.

Twoja inwestycja w lepszy angielski to 125zł


Jesteś zainteresowana? Zapisz się na sesję wstępną lub na konsultację językową! Napisz na maila:biuro[małpa]first-star.pl
 
zapisuję sięna sesjęwstępną

Przeczytaj opinie moich zadowolonych klientów

rekomendacja1
 rec

 

 

Regulamin sesji językowych

(kliknij na napis i zapoznaj się z nim)

 

To skrót najważniejszych rzeczy:
1. Płatności za sesje językowe należy dokonywać przelewem na 2 dni przed sesją na podane w mailu dane. Przyjmujemy płatnośći w złotówkach tylko z kont polskich. Za każdym razem pakiet sesji językowych od momentu wpłaty na konto należy wykorzystać: pakiet 4 sesji- w ciągu następnych 50 dni. Niewykorzystane sesje językowe przepadają.

Dane do przelewu:
First Star Ewa Ostarek ul. Długa 124
44-200 Rybnik
ING Bank Śląski S.A
PL 28 1050 1344 1000 0092 3322 9484

2 W przypadku powtarzającego się niepłacenia za zajęcia w terminie współpraca z Klientem zostanie zakończona.
3.Sesję językową można odwołać/przesunąć najpóźniej na 24 godziny przed ustalonym terminem spotkania, aby opłata za nią nie przepadała. Jeśli Klient odwoła sesję językową/przesunie na mniej niż 24 godziny,  traktuje się ją jako przeprowadzoną.

4. Sesję można odwołać/przesunąć i opłata za nią nie przepadnie tylko w przypadku problemów z siecią Internet, chorobą uniemożliwiającą swobodne mówienie.
5. Trener rezerwuje sobie prawo do rezygnacji ze współpracy z Klientem w przypadku ciągłego odwoływania sesji językowych.
6. Dopuszczalne jest spóźnienie się Klienta na sesję 15 minut. Po 15 minutach, jeśli nie da znać w żaden sposób tj. telefon, sms, e-mail, sesja jest uznana jako przeprowadzona-tj. opłata zostaje pobrana.Czas spóźnienia Klienta nie jest doliczany do czasu spotkania i nie jest odrabiany w innym terminie. Sesja kończy się o ustalonej wcześniej porze.
7. Zalecane jest używanie słuchawek z mikrofonem, co bardzo poprawia komfort komunikacji. Kamera internetowa dla klienta jest opcjonalna. Trener nie korzysta z niej w czasie sesji.
Ceny sesji językowych mogą ulec zmianie bez zapowiedzi. Podane na stronie ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, §1.

zapisuję sięna sesjęwstępną