cover 2 EO compressor

Witaj!

Bardzo miło, że tu jesteś! Jeśli chcesz opowiem Ci coś o sobie.

Nazywam się Ewa Ostarek i mam to szczęście, że praca to moja pasja. Jestem doświadczonym trenerem  języka angielskiego. W swojej pasji zachęcam do podróży językowej i do przekonania się, że angielski może być naprawdę pasjonujący. 

Z językiem angielskim jestem związana od 2007 roku. Od tamtego czasu miałam możliwość współpracowania z róznymi grupami wiekowymi  i językowymi. Zaczynając od dziećmi w przedszkolu do młodzieży licealnej włącznie. Dużo satysfakcji dało mi prowadznie kursów dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz prowadzenie kursu biznesowego in comapny. Wydaje mi się więc, że prawie żadna grupa wiekowa nie ma dla mnie tajemnic. Prowadziłam i prowadzę zajęcia na różnym poziomie zaawansowania z General English i wybranych dziedzin Business English.

Ewa Ostarek Writing Experience kopia

Od kilku lat idealnie odnajduje się w zajęciach on-line z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dodatkowo kilkanaście moich artykułów możecie znaleźc w prasie branżowej.

Wierzę, że można nauczyć się obcego języka. Trzeba mieć (tylko albo aż) motywację, zapał, czas a przede wszystkim dobrego nauczyciela i sukces gotowy! Jestem pozytywnie nastawiona do świata, lubię ludzi. W wolnych chwilach czytam książki podróżnicze. A przede wszystkim zajmuję się tworzeniem tego miejsca!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować możesz znaleźć mnie na Facebooku:

https://www.facebook.com/EwaOstarekTrenerJezykaAngielskiego/

lub wysłać wiadomość.

 

Co mogę dla Ciebie zrobić?

(kliknij w grafikę)

 

Polub mnie na FB                                  Posłuchaj podcastu                             Bezpłatna konsultacja

 

facebook 2429746 640 compressor                               microphone 1018787 640 compressor                            comments 97860 640 compressor