logo

Holistyczny angielski

- czyli swobodne mówienie, uwolnienie blokady mówienia, z elementami coachingu, mnemotechnik, Human Design i jeszcze więcej z ekspertką od języka angielskiego!


Cieszę się, że zaglądasz tutaj. Oznacza to, że chciałabyś "coś" zrobić ze swoim angielskim. Może jeszcze nie do końca wiesz, co dokładnie, ale czujesz, że już czas. A może czeka Cię zmiana pracy, wyjazd na wakacje i chciałabyś mówić swobodniej? Gratulacje! Jesteś w dobrym miejscu. 

 • Czy nurtuje Cię jedno lub kilka z poniższych pytań
 • Czy chcesz zacząć mówić w języku angielskim bez stresu i lekkości?
 • Czy zaczynałaś już wiele razy nauka języka angielskiego, ale zawsze coś stawało ci na drodze i finalnie nie miałaś poczucia spełnienia Postępu językowego?
  Czy chciałabyś przemówieniu po angielsku czuć się swobodnie i nawet gdy popełnisz jakiś błąd to nie przejmować się tym i mówić dalej?
 • A może czeka cię uprawniony wyjazd na wakacje i chciałabyś się czuć swobodnie w drodze na lotnisko, w hotelu, czy zamawiający dane w języku angielskim?
 • A może masz wcale zmienić swoją pracę i do tego potrzebujesz kompleksowego przygotowania do rozmowy o pracę i po ćwiczenia różnych umiejętności związanych z prezentowaniem siebie w języku angielskim?
 • A może właśnie zmieniłaś pracę na taką, gdzie język angielski jest wymagany, a ty nie czujesz się tak pewnie i chciałabyś poćwiczyć mówienie w najbardziej dopasowanych do ciebie warunkach?

Zapraszam Cię! Specjalizuję się w sesjach językowych online. Będzie nam się świetnie współpracować, jeśli:

 • chcesz poznawać język w komfortowych dla siebie warunkach i masz ochotę zobaczyć efekty sesji językowych,
 • szukasz całościowego (holistycznego) podejścia do angielskiego - mindset, czyli praca nad Twoim nastawieniem, potrzebne umiejętności i najważniejsze narzędzia dopasowane tylko do Ciebie - koniec z zajęciami jak w szkole!
 • masz ochotę poznać siebie lepiej w kontekście swojego stylu uczenia się oraz Darów na podstawie elementów coachingu oraz Human Design
 • szukasz niestandardowego podejścia do przekazywania wiedzy na podstawie wybranych mnemotechnik oraz elementów coachingu w edukacji, neurolingwistyki i mojego kreatywnego podejścia oraz intuicji językowej
 • jesteś otwarta na korzystanie z nowoczesnych technologii (wystarczy aplikacja WhatsApp, słuchawki z mikrofonem oraz dobre łącze internetowe),
 • jesteś gotowa do pracy na sesjach i w przygotowaniu do nich, wtedy będziesz czuć, że prawdziwie działasz dla swojego angielskiego
 • chcesz poznawać tajniki języka między kolejnymi sesjami językowymi oraz jesteś otwarta na informację zwrotną oraz masz
  ochotę rozwijać swoją intuicję językową
     Jakimi metodami pracuję?

  Korzystam z kilku różnych metod i technik. Wśród nich są:

 • mnemotechniki, czyli sposoby na szybsze i efektywniejsze zapamiętywanie
 • style uczenia się i dopasowanie nauki do nich,  czyli to jak lubisz się uczyć, jakie są Twoje kanały nauki, jakie preferencje, czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem, kinestetykiem, a może zupełnie inaczej?
 • neurolingwistyka
 • autocoaching, czyli pytania, które możesz zadać sama i na ich podstawie lepiej zrozumieć schematy uczenia się, zapamiętywania i swoje postępy językowe oraz zrozumieć swoje blokady i ich źródła
 • elementy coachingu, czyli wybrane ćwiczenia coachingowe dopasowane do celu sesji i całej nauki a także zadawanie dobrze dobranych pytań na każdą sesję językową
 • autorska metoda pracy MST - mindset, skill set, toolset, czyli rola nastawienia językowego, zestawu umiejętności, zestawu narzędzi, w toku poznawania języka, to naprawdę game changer, podejście zupełnie inne niż gdziekolwiek!
 • moja intuicja językowa, słucham jej by dobrać jak najlepszy przebieg każdej sesji do Ciwebie i tego, z czym przychodzisz. Tego nie robi tak jak ja nikt inny
 • możemy zanurzyć się jeszcze głębiej i sprawdzić Twoje preferencje dotyczące ucznia się korzystając także z elementów Human Design i Twojego potencjału, którym dysponujesz oraz sprawdzić jakie są Twoje dary w kontekście uczenia się języka. Możemy powiedzieć, że Human Design to takie drogowskazy i swojego rodzaju 'instrukcja obsługi człowieka'. Pokazuje nam nasze mocne strony, zwraca uwagę na pewne schematy i elementy, których może nie jesteśmy do końca świadomi. Patrzę na to wszystko przez pryzmat pokazywania Ci języka angielskiego i jest to jedyne w Polsce na ten moment tak bardzo zaawansowane i holistyczne podejście do nauczania języka! 


  Moje zaproszenie


     Spotkajmy się na sesji wstępnej


  Zapisz się na bezpłatną sesję wstępną via WhatsApp, która potrwa ok 20-30 minut.
  Podczas niej:

  - porozmawiamy o Twoich potrzebach w angielskim na podstawie kilku pytań
  - podpowiem Ci 1 konkretną rzecz, którą możesz zrobić, żeby ruszyć ze swoim angielskim,
  - przedstawię moje programy treningowe i opowiem nieco o nich

 

 Sesja wstępna jest niezobowiązująca i jest po to, abyśmy mogły się poznać:) Możesz uczyć się solo lub w parze z koleżanką:)

 

 


    Jakie są główne efekty sesji i udziału w programie online?


 

 • Poczujesz, że angielski jest przyjemny i czas na sesjach upływa zdecydowanie za szybko
 • Poznasz skuteczne sposoby do nauki.
 • Zmienisz swoje nastawienie językowe na lepsze.
 • Poczujesz radość z mówienia po angielsku.
 • Zobaczysz, jak można uczyć się języka z przyjemnością.

  Doznasz językowego flow, czyli stanu przepływu, gdzie czas upływa szybko a Ty działasz ze swoim angielskim   W jakich obszarach możemy razem współpracować?

 • Praca nad swobodą mówienia i płynnością wypowiedzi językowej
 • Sesje językowe konwersacji, angielskiego generalnego i wybranych dziedzin biznesu
 • Przygotowanie do rozmowy o pracę
 • Badanie poziomu językowego, audyty językowe i testy poziomujące
 • Angielski do wyjazdu do pracy, czy na wakacjach


    Dlaczego możesz mi zaufać?


 

 • Przede wszystkim zerknij na zakładkę "O mnie". Tam możesz zobaczyć więcej i poczytać o moim doświadczeniu.
 • Kiedyś sama miałam bardzo dużą blokadę językową, bałam się mówić, bałam się popełniać błędy. Ale! Trafiłam na świetną nauczycielkę, miałam kursy językowe tylko z nativami, dużo pracowałam i w efekcie bez problemów dostałam się na filologię angielską:)
 • Angielskiego online uczę od ponad 12 lat. Zaczęłam nieśmiało w 2012, a w 2013 rozkręciłam się na dobre. Choć wtedy taka forma nauki nie była jeszcze bardzo popularna. Angielskiego w wersji tradycyjnej uczę od ponad 17 lat.
 • Uczyłam wszystkie grupy wiekowe. Od przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum (tak, to było dawno), liceum. Potem byli dorośli, kurs w korporacji, przygotowanie do matur, egzaminów gimnazjalnych, olimpiad, zajęcia wyrównujące dla uczniów. Prowadziłam też zajęcia językowe z seniorami na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Sama widzisz, dużo tego :)
 • Pokazuję piękno angielskiego kursantom z całego świata. "Odwiedziłam" online Australię, Norwegię, Anglię, Szwajcarię, Szwecję, Niemcy, RPA i wiele więcej :)

 


Jeśli chcesz inną godzinę napisz do mnie wiadomość www.ewaostarek.pl/kontakt

Brzmi ciekawie? Zapisz się na konsultację wstępną. Możesz też napisać bezpośrednio na adres www.ewaostarek.pl/kontakt lub skontaktuj się ze mną poprzez Facebooka

https://www.facebook.com/EwaOstarekTrenerJezykaAngielskiego/

 


    Co po konsultacji wstępnej? Moje programy językowe


Jeśli po sesji wstępnej zdecydujesz się na następne sesje językowe online, proponuję takie programy językowe:

1. Twoja Transformacja Językowa. Sesje SOLO VIP.  

 Jak to działa?

1. Ustalamy termin sesji pierwszej. Wysyłam Ci regulamin sesji i nasze ustalenia mailowo. Wysyłasz mi maila zwrotnego, że akceptujesz warunki naszej współpracy. Jeśli się z nim zgadasz, wykonujesz przelew za pakiet miesięczny sesji:

 • 555zł za 4x60minut angielskiego ogólnego lub konwersacji w tygodniu. Masz do dyspozycji 4 tygodnie z angielskim. (Jeśli szukasz angielskiego biznesowgo
 • Możesz wybrać wariant standardowy sesje językowe online po 60minut w tygodniu lub wariant intensywniejszy: sesje językowe w tygodniu po 50minut, a 10 minut masz w nagraniach na WhatsApp. Nagrania są dedykowane i personalizowane pod Ciebie i Twoje cele.

2. Na sesji pierwszej rozmawiamy (po polsku lub po angielsku- jeśli chcesz) o tym, jakie są Twoje cele językowe, jak lubisz się uczyć. Możemy także stworzyć językowe koło życia oraz plan pracy na najbliższy czas. Wysyłam Ci też materiały do sesji pierwszej, abyś mogła się przygotować.

3. Na dalszych sesjach działamy w oparciu o nasz plan oraz o współdzielony plik online, który działa jak nasz notatnik. Możesz sobie przygotować dodatkowo coś do pisania- jeśli lubisz. Pakiet 4 sesji od momentu przelewu jest ważny 50dni. I tyle masz czasu, aby go wykorzystać, niewykorzystane sesje przepadają.

 

Możesz także wybrać nagrania poprzez WhatsApp. Dlaczego notki głosowe poprzez WhatsApp?

- dzięki nagraniom zwiększysz swoją pewność językową,

- możesz w szybki sposób zapytać o coś lub uzyskać moje wsparcie w innym temacie związanym z nauką. Opowiadam w dni robocze do 12h od wysłania wiadomości.

- poćwiczysz słuchanie oraz reagowanie językowe,

- dzięki krótkim nagraniom będziesz mogła odsłuchiwać je wszędzie i nagrywać tam, gdzie masz do tego przestrzeń,

- nagrania będą dopasowane tematycznie do Ciebie i w pełni personalizowane,

- będziesz mieć możliwość kontaktu z angielskim w tygodniu,

 

 2. Program Twój  Przełom Językowy VIP Tylko 3 miejsca!

 

To intensywny 6-tygodniowy program transformacji językowej podczas którego doświadczysz języka angielskiego na niespotykanym dotąd poziomie. Podczas tego czasu przełamiesz i zniwelujesz blokadę językową do mówienia po angielsku.  Zanurzysz się zupełnie w języku angielskim,  poznasz moje sprawdzone sposoby dopasowane do Ciebie i Twoich możliwości. Codziennie będziesz mówić w języku angielskim, aż do wytworzenia się nowych połączenia neuronalnych w Twojej głowie. 

Co czeka na Ciebie w programie Twój Przełom Językowy?


-  12 pełnych sesji językowych nauki języka angielskiego po 60 minut, gdzie będziemy pracować nad twoim językiem angielskim i nad tym, żebyś mówiła jak najwięcej jest to możliwe, sesje do wyboru dwa razy w tygodniu po 60 minut lub trzy razy w tygodniu po 40 minut.
Wartośc tych sesji to ponad 1560 złotych

-  jedna początkowa konsultacja językowa (60minut) podczas której wykorzystując coaching językowy oraz sposoby na szybszą naukę twoje talenty i dary językowe określimy celem programu przełomu językowego, ustalimy plan działań Na sesjach językowych oraz pomiędzy nimi.
Wartość 300 złotych.

-  12 dziesięcio minutowych sesji na WhatsApp o ustalonych wcześniej porach, podczas których będziesz mogła poćwiczyć mówienie po angielsku lub będziemy mogły rozwiązać Twoje wyzwanie językowe na dany moment. To, co dzieje się na hotspotach jest uzależnione od naszego planu pracy i od Twojego celu przełomu językowego. Terminy sesji będą dopasowane do bieżącego grafiku. Daje to po 3 sesje hot spot w tygodniu.
Wartość to 450 złotych.

-  dostęp do zadawania pytań w formie pisemnej na personalizowanym czacie. Codziennie będę wysyłała Ci pytanie dotyczące Twojego postępu językowego  lub inspiracje do nauki/ lub/ i ciekawe narzędzia. To wszystko będzie ustalone na konsultacji językowej.
Wartość takiego wsparcia to ponad 600 złotych.

- dwa spotkania w follow up, po 30 minut każde, w odstępie czwartego i ósmego tygodnia po zakończeniu programu przełomu językowego.
Wartość to 600 złotych.

Dostaniesz także bonusy, które są niedostępne w innej opcji wspópracy ze mną.

PIERWSZY BONUS  na czas trwania programu przełomu językowego dostajesz także dostęp do moich szkoleń w formie wideo.  Każde szkolenie trwa od 30 do 45 minut, a tematy szkoleń są są zwiżane ze sposobami na szybszą naukę języka angielskeigo. Tych szkoleń nie możesz kupić osobno, to bonus do tego programu.
Szacowana wartośc szkoleń to 987 złotych.

DRUGI BONUS Dostęp do moich materiałów poradnikowych o nauce języka angielskiego. Dostaniesz materiał Karty Czasowe oraz wybrany mini kurs online.  Szacowana wartość materiałow to 589 złotych.

Cała wartość programu to 5086 złotych. A Twoja inwestycja w lekki angielski i zmianę widoczną w Twoim życiu to 2777 złotych.
(Ostatnia cena w 30 dni to 2777 złotych) Możliwość podzielenia na 2 równe wpłaty.

 

 3. Konsultacja językowa premium

 

Czy masz pytania dotyczące tego jak uczyć się angielskiego? Jak opracować plan nauki? A może chcesz przećwiczyć jakiś konkretny temat językowy lub mogę podpowiedzieć Ci coś, co rozwiąże Twoje wyzwanie językowe, gramatyczne lub jakiekolwiek inne z zakresu języka angielskiego? Nie masz czasu na naukę cykliczną, a chcesz skorzystać z mojej pomocy? Zapisz się na jednorazowe spotkanie językowe-naukę języka.

To 60  minut via WhatsApp wspólnego czasu na szlifowaniu Twojego języka angielskiego. Ustalimy jak mogę Ci pomóc, działamy razem  na spotkaniu i dostaniesz też podsumowanie oraz wskazówki do dalszej pracy własnej i nauki. Przed spotkaniem dostaniesz też link do ankiety językowej.

Twoja inwestycja w lepszy angielski to 300 zł za spotkanie. (Ostatnia cena z 30 dni to 300 zł)

Co otrzymujesz w tej cenie?
- moje przygotowanie do spotkania
- dostęp do ankiety przed spotkaniem językowym
- sesję językową skrojoną do Twoich potrzeb
- ocenę kompetencji językowych obejmujących mówienie, słuchanie, reagowanie językowe
- pomoc w wyborze najlepszych narzędzi i metod do pracy nad językiem angielskim
- wsparcie email (max. 3 maile do 4 tygodni po spotkaniu językowym)
- podsumowanie spotkania w formie punktów wysłanych na maila lub na FB

 

4. Angielski biznesowy/ przygotowanie do rozmowy o pracę i audyty językowe.

Dla freelancerów i osób prywatnych 655 zł za 4x60 minut angielskiego biznesowego lub przygotowania do rozmowy o pracę.
Dla firm - napisz do mnie, a dopasuję ofertę pod Twoje potrzeby i ilość osób.

 
 
Jesteś zainteresowana? Zapisz się na sesję wstępną lub na konsultację językową! Napisz na www.ewaostarek.pl/kontakt
 
 
 
 
 
 
     Przeczytaj opinie moich zadowolonych klientów

 
 
 

 

 

 

Regulamin sesji językowych

(kliknij na napis i zapoznaj się z nim) To skrót najważniejszych rzeczy:


1. Płatności za sesje językowe należy dokonywać przelewem na 2 dni przed sesją na podane w mailu dane. Przyjmujemy płatności w złotówkach tylko z kont polskich. Za każdym razem pakiet sesji językowych od momentu wpłaty na konto należy wykorzystać: pakiet 4 sesji- w ciągu następnych 50 dni. Niewykorzystane sesje językowe przepadają. Dane do przelewu podaję na maila.

2 W przypadku powtarzającego się niepłacenia za zajęcia w terminie współpraca z Klientem zostanie zakończona.
3. Sesję językową można odwołać/przesunąć najpóźniej na 24 godziny przed ustalonym terminem spotkania, aby opłata za nią nie przepadała. Jeśli Klient odwoła sesję językową/przesunie na mniej niż 24 godziny,  traktuje się ją jako przeprowadzoną.

4. Sesję można odwołać/przesunąć i opłata za nią nie przepadnie tylko w przypadku problemów z siecią Internet, chorobą uniemożliwiającą swobodne mówienie.
5. Trener rezerwuje sobie prawo do rezygnacji ze współpracy z Klientem w przypadku ciągłego odwoływania sesji językowych.
6. Dopuszczalne jest spóźnienie się Klienta na sesję 15 minut. Po 15 minutach, jeśli nie da znać w żaden sposób tj. telefon, sms, e-mail, sesja jest uznana jako przeprowadzona -tj. opłata zostaje pobrana. Czas spóźnienia Klienta nie jest doliczany do czasu spotkania i nie jest odrabiany w innym terminie. Sesja kończy się o ustalonej wcześniej porze.
  7. Zalecane jest używanie słuchawek z mikrofonem, co bardzo poprawia komfort komunikacji. Kamera internetowa dla klienta jest opcjonalna. Trener nie korzysta z niej w czasie sesji.
Ceny sesji językowych mogą ulec zmianie bez zapowiedzi. Podane na stronie ceny są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, §1.