Podsumowanie lutego 2020

Luty minął mi bardzo szybko. Zadziało się wiele dobrego. Przede wszystkim tworzyłam wiele materiałów o uczeniu języka angielskiego. Pojawiły się dwa moje artykuły na okładce Życie Szkoły. Jestem z tego bardzo dumna. Do tego pojawił się mój artykuł na okładce Horyzontów Anglistyki- dotyczy 10 sposobów na konwersację. Stworzyłam także trzy nowe artykuły po około 16tys znaków i dwa nowe scenariusze dla nauczycieli. Te wszystkie artykuły i scenariuszy znajdują się w nowym numerze Horyzontów Anglistyki.

ewa ostarek życie szkoły luty 2020

W tym miesiącu wzięłam też udział w sześciu webinarach dla nauczycieli, które były organizowane przez wydawnictwo Person. Były to webinary odnośnie efektywnego uczenia języka angielskiego oraz o umiejętnościach, które są potrzebne przy uczeniu języka. Nagrałem także nowy odcinek podcastu jako wywiad, który będzie opublikowany najprawdopodobniej w kwietniu. Pojawiły się dwa odcinki podcastu gramatycznego.

 

Najbardziej zadowolona jestem z tego, że moje sesje językowe zostały polecone innym kobietom, które zgłosiły się na konsultację i współpracują ze mną na sesjach językowych online. Do tego mój podcast Więcej niż język angielski ma ponad 1000 subskrybentów na Spotify. Przeprowadziłam zajrzę szkolenia na żywo z serii Poranki z angielskim oraz English Day w naszej grupie na Facebooku dla kobiet.

ewa ostarek horyzonty anglistyki luty 2020

Nagrałam także wiele nagrań Mp3 dla moich klientek tak, aby mogły ćwiczyć mówienie w języku angielskim. W lutym także nieco graficznie zmieniła się prezentacja mojego podcastu Więcej niż język angielski i od tej pory każdy podcast ma swoją własną grafikę wprowadzającą.  Efekty możesz zobaczyć na stronie podcastu.

ewa ostarek podcast luty 2020

To tyle. Pracowity miesiąc :)


Add a comment

Podpowiadam Ci jak możesz jeszcze inaczej oznać TEDTalks.Na podstawie mojego artykułu w Horyzontach Anglistyki.

Add a comment

Jak zapamiętać idiom być w pełni sił? Może tak?

Add a comment

Jak powiedzieć, że jest się w siódmym niebie?

Add a comment

Moje plany i ich realizacja. A jak to wygląda u Ciebie?

Add a comment

Czy perfekcjonizm jest dobry, czy nie? Dlaczego?

Add a comment

Pokazuję Ci jak stopniować przymiotniki. Raz z dobrze. Do dzieła!

Add a comment

Czy wiesz jak wykorzystać takie wideo? Gdzie je zobaczyć? Przekonaj się!

Add a comment

Jak zapamiętać ten idiom? A piece of cake? Pokazuję tutaj!

Add a comment

Kilka wskazówek do lepszej nauki wymowy :)

 

Add a comment