Czy czujesz czasem, że nie masz wsparcia w swojej podróży językowej? Czy chciałabyś należeć do grupy wspierających się kobiet i razem realizować swoje cele językowe i czuć wzrost oraz poczuć się lekko ze swoim angielskim?

Jeśli....

Chcesz znać język angielski coraz lepiej bo poznajesz go od dłuższego czasu, ale czasem brakuje Ci wsparcia innych osób?
Czy masz czasem wiele pytań związanych z angielskim i chciałabyś je zadać, ale nie masz komu?
Nie chcesz tracić czasu na dojazdy na zajęcia, ponieważ cenisz sobie swój czas?


Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest JęzykowyMasterMind online w którym to w małej grupie (3 osoby plus trener-ja) na każdym spotkaniu będziesz mogła:
- znaleźć rozwiązanie swojego wyzwania językowego i dostać informację zwrotną od uczestniczek spotkania oraz od trenera,
- uzyskać inną perspektywę dotyczącą Twojego pytania, a dzięki nabrać większej motywacji oraz poczuć entuzjazm,
- poczuć wsparcie, które daje mały, zgrany zespół kobiet dążących do rozwijania swojej pasji językowej

 

Jak to działa?


Na każdym spotkaniu każda z uczestniczek ma 10-15 minut tylko i wyłącznie dla niej. Może przygotować sobie wyzwanie/pytanie/ problem językowy itp. Po zadaniu danego pytania każda z uczestniczek sugeruje swoje pomysły, rozwiązania a na koniec dodaję od siebie swoje podsumowanie, podpowiedzi, gotowe narzędzia, przydatne linki do stron www itp. aby jak najlepiej pomóc Ci w odpowiedzi na zadane pytanie.
Spotkania obywają się w j.polskim. To nie jest nauka angielskiego ani mentoring, tylko praca w grupie, dlatego nie ma tutaj podziału na poziomy językowe. Do spotkań potrzeby jest dobry Internet.

 

Co Cię czeka?


- spotkania online w godzinach wieczornych ok 21:00 w ustalony dzień tygodnia (jedna sesja raz na 2 tygodnie, w sumie 4 spotkania z kamerą przez 60 minut)
- dodatkowo tajna grupa na FB, w której będziesz miała dostęp do dalszego wsparcia
- 3 FB live z tematami wybranymi przez Was, Ty wybierasz – ja nagrywam specjalnie dla Ciebie,
- na każdym spotkaniu 10-15 minut będzie przeznaczone tylko dla Ciebie i na Twoje pytania- wyzwania językowe
- podsumowania w formie krótkich notatek po każdym spotkaniu dla Ciebie

BONUS 1
Tylko dziś dostajesz też jako bonus - arkusz w którym będziesz mogła prowadzić notatki-zapiski ze spotkań Językowego Master Mindu, aby nic nie uciekło Twojej uwadze.
Dostęp do plików masz dożywotni po pobraniu do na swój dysk

BONUS 2
Dodatkowo jeżeli będziesz chciała kontynuować współpracę po zakończeniu 4 spotkań otrzymasz 50zł na wykorzystanie ich podczas dowolnych sesji językowych ze mną.